Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Gelişim Group

1995 yılında hazır giyim ve konfeksiyon tekstil üretimi ve ihracatı alanında temelleri atılan Gelişim Group, yenilikçi ve sürdürülebilir girişimleriyle yurt içinde ve yurt dışında global markaların stratejik iş ortağı olarak ve ilerleyen zamanda eğitim ve enerji alanlarında da yerini alarak ülkemiz için değer üreten bir şirketler grubu haline gelmiştir.

Sürdürülebilir kalkınmanın ve dijitalleşmenin giderek artan önemi, Türkiye’de ve dünyadaki değişim dinamikleri ve kurumsallaşma süreci ile Gelişim Group bugün, Tekstil, Enerji ve Eğitim konularında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Gelişim Group cirosu, ihracatı, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile ülkemiz ekonomisine ve çalışma hayatına katkı sağlamaktadır.

Net karının yüzde 80’ini yatırıma dönüştüren ve Türkiye Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) sıralamasında ihracatçı olarak sektöründe ilk 100’de, tüm sektörlerde ilk 500’de, İSO’nun açıkladığı 500 sanayi kuruluşu içinde ikinci 500’de yerini alan Gelişim Group şirketlerinden Gelişim Tekstil, diğer group şirketleri gibi faaliyetlerini kurumsal yönetim, paydaş memnuniyeti ve sürdürülebilirlik anlayışı ile sürdürmektedir.

 Group
Firmalarımız

 Group Firmalarımız

Şirketlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Edinin!

Gelişim Group bünyesindeki şirketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

Gelişim Group bugün, Tekstil, Enerji ve Eğitim konularında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Gelişim Group cirosu, ihracatı, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile ülkemiz ekonomisine ve çalışma hayatına katkı sağlamaktadır.

Katkılarımız

Türkiye Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) sıralamasında ihracatçı olarak sektöründe ilk 100’de, tüm sektörlerde ilk 500’de, İSO’nun açıkladığı 500 sanayi kuruluşu içinde ikinci 500’de yerini alan Gelişim Group, faaliyetlerini sürdürülebilmektedir.

Neden Biz?

Gelişim Group, yenilikçi ve sürdürülebilir girişimleriyle yurt içinde ve yurt dışında global markaların stratejik iş ortağı olarak ve ilerleyen zamanda eğitim ve enerji alanlarında da yerini alarak ülkemiz için değer üreten bir şirketler grubu haline gelmiştir.

Ne Yapıyoruz?

Sürdürülebilir kalkınmanın ve dijitalleşmenin giderek artan önemi, Türkiye’de ve dünyadaki değişim dinamikleri ve kurumsallaşma süreci ile Gelişim Group bugün, Tekstil, Enerji ve Eğitim konularında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.